Tarım ve Hayvancıklık Bakanlığı Geçn Çiftçi Kapsamında yapılan yapılar ile ilgili reklam filmi

Hayvancılık mı yapacaksınız? Çiftliğinizi Paysa Yapar!
Hayvanlarınızın gelişimi için Paysafarm hayvancılık yapılarınız tercih ediniz.

Paysafarm 1976 kurulan Paysa Prefabrike Yapıları’nın hayvancılık yapıları üreten markasıdır. Firmamız hakkında genel bilgi edinmek ve üretim tesisini gezebilmek için çekilen reklam filmini buradan izliyebilirsiniz.

Erzurum’da ‘Genç çiftçi projesi’ kapsamında sahibine teslim ettiğimiz koyun ağılını (ahırı) konuştuk. Neden koyunlar için bizim yapılarımız tercih etmeniz önemli. Koyun ahırında izolasyona gerek var mı? Genç çiftçiler için maliyeti ne olur? Hepsini detaylı konuştuk.

Çiftçi TV-Eşref Saati’nde Paysafarm Hayvancılık Yapısı’nın ürettiği damızlık çiftliğinde yapıların özellikleri ve avantajları anlatılmış. Programı izlemenizi tavsiye ederiz. Bölüm 1.

Çiftçi TV – Eşref Saati programında Paysafarm Hayvancılık Yapısı ile yapılmış bir damızlık çiftlikte çekimler yapılmıştır. İzlemenizi tavsiye ederiz. Bölüm 4.

Tarım Aktüel Programında Polatlı büyükbaş hayvan çiftliğinde Paysafarm’ın kurduğu buzağı barınaklarımızı anlattık. Ürünümüzü sadece bizden değil de çiftliğin ortaklarının birinden duymak daha da iyi olmaz mıydı? Bu programı izleyenler 0-2 aylık buzağılar hakkında ve branda yapımızın onların üzerindeki etkileri hakkında bilgi edinecektir.

Paysafarm’ın Çorum’un Sungurlu ilçesinde yapmış olduğu 500 salma tavuk çadırındayız.

Çiftçi TV – Eşref Saati programında Paysafarm Hayvancılık Yapısı ile yapılmış bir damızlık çiftlikte çekimler yapılmıştır. İzlemenizi tavsiye ederiz. Bölüm 2.

Çiftçi TV – Tarımın Yıldızları programı Paysafarm Hayvancılık Yapılarına konuk olmuştur. Ankara’daki üretim tesislerimizde gerçekleşen bu programı izlemenizi tavsiye ederiz.

Tarım Kredi Kooperatifi için ‘Genç Çiftçi’ projesi kapmasamında gerçekleştirdiğimiz bağlı sistem besi ahırı hakkında detaylı konuştuk.

Erzurum’da ‘Genç çiftçi projesi’ kapsamında sahibine teslim ettiğimiz büyükbaş besi ahırını konuştuk. Neden besi için bizim yapılarımız tercih etmeniz önemli. Erzurum’un hava şartlarında branda yapı ne kadar verimli olacak. Ahırda izolasyona gerek var mı? Genç çiftçiler için maliyeti ne olur? Hepsini detaylı bahsettik.

Çiftçi TV – Eşref Saati programında Paysafarm Hayvancılık Yapısı ile yapılmış bir damızlık çiftlikte çekimler yapılmıştır. İzlemenizi tavsiye ederiz. Bölüm 3.

Paysafarm Hayvancılık Yapılarından Atilla Yalçinkaya takipçilerimiz/müşterilerimizden gelen soruları cevapladı. Bu programda A-Z branda hayvancılık yapıları ile ilgili herşeyi anlattık.

ÇiftçiTV Tarımın Yıldızları programında Atakan Yalçınkaya Erzurum’daki damızlık inek çiftliğinde soruları yanıtlıyor.

Bu programda kompost sistem besi ahırından bahsettik ve branda depolarını konuştuk.

Paysafarm 19-22 Ocak arasında gerçekleşen AGROEXPO 2017 12. Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı katıldı. Paysafarm markamızı potansiyel müşterilerimiz ile buluşturmaya çalıştık.

Paysafarm şirket müdürü Atilla Yalçınkaya 1-4 Şubat tarihlerinde gerçekleşen AGROEXPO 2018 13. Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı’nda ÇiftçiTV Fuar Özel programında canlı yayın konuğu oldu.

Paysafarm Hayvancılık Yapıları, Burtarım 2016 Bursa 14. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nda Çiftçi TV Fuardayız programına konuk oldu.

Paysafarm Hayvancılık Yapıları Ekopazar programına konuk oldu.

Buzağı barınağı olarak tasarlanmış ve Paysafarm yapısı ile buzağılarınızı yıl boyunca iç ortamda, ferah ve hijyen bir şekilde büyütünüz.

Toplanır branda perdelerimiz branda kaplı hayvancılık yapılarımızda saçakların altında yer almaktadır. 125 metreye kadar genişliklerde yekpare olarak tasarlanıp, üretilmektedir. Yapılarımızda sıcak havalarda havalandırma, soğuk havalarda ise soğuktan ve rüzgardan koruma fonksiyonlarını görmektedir.