Teknik Özellikler

Üstün Hava Kalitesi, Havalandırma ve Doğal Aydınlatma

Paysafarm yapıları hayvanlarınız için geniş ve rahat ortam sağlar­ken aynı zamanda, hasatınız ve ekipmanlarınız içinde geniş ve aydınlık depo alanları yaratmaktadır.

Işık geçirgen branda yapı, içerisine gün ışığı geçirirken, çiftçinin aydınlatma masraflarını önemli ölçüde azaltmaktadır. Yapının geniş iç hacmi ise hayvanların refahı için önemli olan ferah, sağlıklı ortam ve etkin havalandırma sağlamaktadır.
Yapının geniş iç hacmi aynı zamanda depo alanı olarak kullandığında hasadınıza kolayca erişmenizi ve tarım ekipmanlarınızın rahatça hareket ettirebilmenizi sağlamaktadır.
Paysafarm branda kaplı barınaklar ise hayvanlarınızın fiziksel gelişimine katkı vermesi ve günlük süt veriminin artması gibi avantajlarından dolayı oldukça tercih edilen ürünlerimizin arasındadır.

Branda kaplı yapılarımızın ses geçirmez özelliği ile hayvanlarınızı dışarıdan gelen rahatsız edici seslerden uzak, stressiz bir ortamda rahatça gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Bütün çelik aksam kaynak sonrası sıcak daldırma galvanizleme işlemine tabi tutularak içten ve dıştan ömür boyu paslanmaya karşı koruma sağlanmaktadır.

Paysafarm’ın ithal ettiği NovaShieldTM, PVC’ye nazaran kanıtlanmış daha iyi bir alternatiftir. Üretici, daha iyi performansın yanı sıra kalitede çıtayı yükseltmeye devam ediyor. Son teknoloji tespit etme sistemi ile branda daha dokuma aşamasında iken ürün kusurlarını tespit edebiliyor.

1976 beri yapısal çelik, branda yapılar ve prefabrik yapılar deneyimi ile 10 yıldır geniş ürün yelpazemiz ile çiftçimize hizmet vermekteyiz.  Şirketimiz yapıların tasarımını, üretimini, ve montajını yaparak tüm yapı ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Yapılarımızın tasarımı geçici, kalıcı ve taşınabilir olarak tasarlanır ve en uzak lokasyonlarda bile hızlıca monte edilebilir.

Yapı Aksesuarları

Kapılar
İhtiyaçlarınıza özel farklı tasarımda kapılarımız mevcuttur. Kapılar ister yan, ister uç duvarlara monte edilerek doğru hayvan trafiğini kolayca sağlanabilir.
Zemin
Her uygulamaya göre kalıcı, geçici yada taşınabilir zemin planları mevcuttur.
Uç Duvarlar

Hayvancılık yapılarımızda farklı duvar seçenekleri mevcuttur. İsteğe göre çelik, beton ve yarı branda olarak kapatılabilir.

Saçaklar

Yapı saçakları kar ve yağmur yükünü bina üzerinde tutmayacak şekilde tasarlanmaktadır. Yapının bu özelliği ile dışarıda bulunan yem yollarının dış etkenlerden korunması sağlanmaktadır.

Bacalar
Yapının farklı yerlerinde açılan baca­lar, sıcak hava ve nemi dışarıya atarken, daha etkin havalandırma sağlanmasına katkıda bulunmaktadır.
Perdeler

Hayvancılık yapılarımızda perdeler ihtiyacınıza göre yerleştirilir ve yapının etkin havalandırmasına, dolayısıyla hayvan refahına katkı sağlarlar.