Kalite Politikamız

Paysa Prefabrike Yapıları olarak, rekabette sürekli üstünlük, iç ve dış pazarlarda yerimizi daha kalıcı hale getirmek ve gücümüzü devam ettirmek temel ilkemizdir.

Bunu sağlamak için, müşterilerimize en uygun çözümleri, doğru zamanlama ile en uygun şartlarda en ucuza sunmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu yolda devam ederken aşağıdaki değerlerimizi her zaman gözeteceğiz.

* Sürekli öğrenen bir organizasyon olma bilinciyle, bilgimizi daha ileriye taşımank için sürekli araştırma, kıyaslama ve değerlendirme içerisinde olmalı ve eğitimi temel gelişim platformumuz olarak görmeliyiz.

* Rekabet gücümüzü korumak, daha ileriye taşıyabilmek, müşteri beklentilerini doğru zamanda, daha kaliteli ve ekonomik şekilde karşılayabilmek için, değişen tekonolojilerin takipçisi, yenilikçi ve sürekli gelişim çabası içerisinde olmalıyız.

* Tüm faaliyetlerimizde ve hedeflerimize ulaşma çabalarımızda, kaynaklarımızı etkin kullanma ve verimli çalışma yaklaşımı benimsemeliyiz.

* İnsana, insan hayatına ve sağlığına her zaman değer vermeliyiz. Kendimizi ve başkalarının sağlığını ve hayatını korumayı en büyük önceliğimiz haline getirmeliyiz.

* Topluma karşı olan sorumluluklarımı bilmeliyiz. Topluma, doğaya ve çevreye saygı duymalı ve korumalıyız. Bu bakış açısı ile, çalıştığımız ve yaşadığımız yerin temiz, düzenli ve en önemlisi güvenli olduğundan enin olmalıyız.

* Kalitemizi garanti altına almak için, bize mal ve hizmet sağlayan tedarikçilerimizin kalitelerini yükseltmelerine destek olma ve işbirliğimizi kuvvetlendirme çabası içerisinde olmalıyız.