Genişlik 10 metreden 48 metreye kadar isteğe bağlı olarak değişir. 3 ve 4m Aks aralığının katları şeklinde istenildiği kadar uzayabilir. Orta bölümdeki yükseklik modellere göre 5 metreden 13 metreye kadar değişir. Talebe göre farklı açıklıklı ve yükseklikte yapılar projelendirilerek imal edilebilir.
Taşıyıcı sistem sıcak daldırma galvanizleme işlemine tabi tutulmuş boru çerçeve ve aşıklardan oluşur. Bütün bağlantılar cıvata somun bağlantılıdır. Bina boyutlarına bağlı olarak taşıyıcı sistemi oluşturan borular ve profiller farklılık gösterir.
Bütün çelik iskelet siyah borulardan imal edildikten sonra sıcak daldırma ile galvaniz işlemine tabi tutularak paslanmaya karşı üstün mukavemet sağlanır.
1

Sıcak Daldırma Galvanizleme

Bütün çelik aksam kaynak sonrası sıcak daldırma galvanizleme işlemine tabi tutularak içten ve dıştan ömür boyu paslanmaya karşı koruma sağlanmaktadır.
2

Havalandırma

Esnek çelik aksam tasarımı yapının açıklığını 10-48 metreye kadar üretmeye imkan vermektedir. Bu genişliklerdeki iç hacim sayesinde üstün hava kalitesi ve etkin havalandırma sağlanmaktadır.
3

Kolonsuz Genişlik

Yapının kolonsuz tasarımı tarım makinalrının ve ekipmanlarının rahat şekilde hareket etmesini sağlamaktadır.